Video: Amerikania me Origjine nga Skrapari Ada ne bashkepunimin me Deejay Face. Kenga mban titullin “Hello Baby” **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Video: Amerikania me Origjine nga Skrapari Ada ne bashkepunimin me Deejay Face. Kenga mban titullin “Hello Baby”

Fatjon Kaloci
21.5.13
Nje bashkepunim me nje deejay marokien eshte produksioni me i fundit i postuar ne mars te ketij viti. Kengetarja me origjine nga Skrapari Ada e njohur edhe per bashkepunime me emra te medhenj te muzikes si Timbaland, JayZ etj vjen kete here me bashkepunimin me Deejay Face, nje deejay i njohur nga Maroku. Kenga mban titullin “Hello Baby” dhe ndonse vjen ne nje video bashkengjitur kenga me teper eshte sound dhe jo videoklip. Corovoda On Line si nder promotoret e Skraparit ne rrjet prej shume kohesh ka postuar shkrime te ndryshme mbi Ada, nje krenari me shume per Skraparin. Ndjekim ne bashkengjitje klipin ne fjale
©Corovoda On Line