Corovode: Kreu i LSI, Ilir Meta ne Corovode. Nje dite me pare 1 qershor Meta peruron nje kend lojerash per femijet **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Corovode: Kreu i LSI, Ilir Meta ne Corovode. Nje dite me pare 1 qershor Meta peruron nje kend lojerash per femijet

Fatjon Kaloci
2.6.13
Me heret ne diten e dyte te qendrimit ne Corovode, Kreu i LSI, Ilir Meta te shtunen 1 qershor 2013 ne paraditen e saj, ishte i pranishem ne perurimin e nje kendi lojerash per femije ne Corovode. Pikerisht ne Diten e Femijeve, 1 qershor 2013 nje instalacion i bere ne nje kohe te shkurter me elemente lojerash per femije ne nje hapesire te vogel prane lulishtes “Riza Cerova” ne Corovode, u hap keshtu i vetmi mjedis ku femijet ne mjedise publike mund te argetohen ne Corovode. Nuk ka shume deatje mbi investimin ndersa besohet jozyrtarisht se ky kend eshte investim i nje fondacioni. Kreu i LSI Ilir Meta ishte te premten ne Corovode ndersa qendroi per 2 dite ne disa aktivitete. Meta shoqerohej ne kete takim me disa eksponente te tjere te larte.
©Corovoda On Line