Corovode: Neser Sali Berisha ne takim elektoral. Gjate vizites se neserme Berisha do te vizitoje edhe kanionet e Osumit. Behen gati Bannerat: Astrit Veliaj eshte ne shesh **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Corovode: Neser Sali Berisha ne takim elektoral. Gjate vizites se neserme Berisha do te vizitoje edhe kanionet e Osumit. Behen gati Bannerat: Astrit Veliaj eshte ne shesh

Fatjon Kaloci
6.6.13
Ne oret e vona te se enjtes 6 qershor 2013 ne sheshin qendror te Corovodes filluan te vendosen instalacionet e para te mitingut elektoral qe pritet te zhvillohet neser rreth ores 10:30 ne Corovode. Gjate mbremjes nje instalacion i tipit Billboard me imazhin e kandidatit te Pd per Qarkun Berat Astrit Veliaj u vendos ne Corovode ndersa shume flamuj e banderola te PD zevendesuan shiritat te nje subjekti tjeter politik. Berisha pritet te vizitoj pas shume vitesh Corovoden serish, ndersa gjate dites se shtune pritet te kete edhe shume te ardhur nga rrethe te tjera ndersa gumezhimi ka nisur prej disa oresh ne Corovode. Sipas reportit Berisha mund te kete edhe nje vizite ne nje rruge sekondare qe lidh Corovoden me Kanionet Osum. Imazhi ne bashkengjitje pak pas ores 22:00 te mbremjes se te enjtes ne Corovode
©Corovoda On Line