Fidel Ylli perlotet nga takimi ne Corovode 1 dite me pare. Mesazhi ne facebook per Skrapallinjte - Fidel Ylli: ...lot angazhimi per ju qe meritoni aq shume... **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Fidel Ylli perlotet nga takimi ne Corovode 1 dite me pare. Mesazhi ne facebook per Skrapallinjte - Fidel Ylli: ...lot angazhimi per ju qe meritoni aq shume...

Fatjon Kaloci
2.6.13
Ne nje mesazh postuar pak pas ores 11:11 te kesaj te diele 2 qershor 2013, deputeti i Partise Socialiste Fidel Ylli iu drejtua me nje mesazh skrapallinjve. Vetem nje dite me pare ne Corovode ne nje takim masiv dhe per te parin here ne Corovode ne stilin "town hall" Ylli u emocionua menjehere pas fjales se deputetit Eduard Shalsi. Ne mesazh publikuar ne rrjetin social "Facebook" Thuhet:

Skrapalinjte e mi te dashur dhe te shtrenjte! Dua tju falenderoj me gjithe zemer per emocionet aq te forta qe me dhuruat. Ishin lote paqeje, lote bashkimi, lote dashurie, lote besimi, lote shprese, lote angazhimi per ju qe meritoni aq shume... Lotet per një Rilindje te domosdoshme për të gjithë Corovoden, Policanin, Beratin, Kucoven, Uren Vajgurore dhe te gjithe shqiptaret që meritojnë të jetojnë në një vend ku asnjë ëndërr të mos jetë e pamundur dhe asnjë dëshirë të mos jetë e parealizueshme. Zoti Bekofte Shqiperine dhe Shqiptaret kudo qe jane. I juaji, Fidel Ylli.

©Corovoda On Line