Jozyrtare: Corovode: Per te treten here brenda nje muaji pritet ndryshimi i drejtuesit te Spitalit ne Corovode. Burimi jozyrtar citon se ndryshimi mund te zhvillohet kete jave **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Jozyrtare: Corovode: Per te treten here brenda nje muaji pritet ndryshimi i drejtuesit te Spitalit ne Corovode. Burimi jozyrtar citon se ndryshimi mund te zhvillohet kete jave

Fatjon Kaloci
9.6.13
Nje burim jozyrtar prej pak ditesh citon se kjo jave e trete e qershorit mund te sjelle nje tjeter ndryshim ne drejtimin e Spitalit Corovode. Sipas burimit ardhur dje ne Corovoda On line, ky ndryshim mund te konkretizohet gjate javes ne vijim ndersa ende nuk eshte cituar se kush do te jete drejtuesi i ri i ketij institucioni (sipas raportit mundet te jete nga Berati). Ky eshte ndryshimi i trete brenda nje muaji i kreut te ketij institucioni nje prej institucioneve qe ka numrin me te madh te organikave (te punesuareve) ne sektorin e shendetesise ne Corovode. Ndryshimi besohet se ka te beje edhe me konfigurimet e reja politike ne kete prag 23 qershor elektoral. Ju kujtojme lajmi eshte jozyrtar.
©Corovoda On Line