Polican: Edi Rama te premten do te jete ne Polican ndersa jozyrtarisht thuhet Sali Berisha mundet te jete ne perurimin e nje rruge ne afersi te Corovodes **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Polican: Edi Rama te premten do te jete ne Polican ndersa jozyrtarisht thuhet Sali Berisha mundet te jete ne perurimin e nje rruge ne afersi te Corovodes

Fatjon Kaloci
6.6.13
"Quando il gioco si fa' duro, i duri cominciano a giocare" Nje thenie italiane per prtshemrite e diteve ne vijim ne Skrapar per keto elektorale 2013. Sipas nje postimi ne nje rrjet social, Kryetari i Partise Socialiste te Shqiperise Edi Rama do te jete neser e premte 7 qershor 2013 ne Skrapar, ne qytetin e Policanit. Ne nje faqe ne rrjetin social facebook thuhet se do te jete ne oren 10:00 te paradites se te premtes ne qytetin e Policanit per te kerkuar mbeshtetjen per Partine Socialiste ne zgjedhjet e 23 qershorit 2013. Por nga ana tjeter shume zera thone se "mundet" qe Sali Berisha te jete ne Skrapar gjate ketyre diteve ne perurimin e nje rruge. Zerat nuk konfirmohen por jane perhapur shume ne komunitetin vendas dhe bejne fjale per nje inagurim te nje rruge qe lidh fshatin Verzhezhe te Skraparit me rrugen kryesore. Gjithesesi ende nuk dihet zyrtarisht prania e Sali Berishes ne kete event.
©Corovoda On Line - Imazhi/ arkiv ne foto Policani