Sokol Olldashi ne Polican. Kritika ndaj LSI dhe PS ne Skrapar. Takimi ne kuader te gares per kreun e PD ne Shqiperi **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Sokol Olldashi ne Polican. Kritika ndaj LSI dhe PS ne Skrapar. Takimi ne kuader te gares per kreun e PD ne Shqiperi

Fatjon Kaloci
19.7.13
Gjate kesaj jave nje tjeter zhvillim per ndjekesit via email por le te shohim edhe ne versionin free pak edhe kete ngjarje te javes. Sokol Olldashi garues per Kreun e Partise Demokratike zhvilloi nje takim ne Polican gjate se martes 16 korrik 2013. Takimi me strukturat organizative te PD dhe simpatizante te kesaj force ne Polican pertej te tjerave vecoi edhe kritika me se shumti ndaj LSI ne kete lokalitet pasi sipas raporteve te ketij takimi nje nder ankesat i referohej faktit se ne Polican ka vetem 84 te punesuar nga PD ndersa nga LSI mbi 1 000 kjo referuar edhe kohes kur sipas Olldashit ky i fundit ka pasur kritika te forta ndaj LSI kur ishte ne Qeverisjen e 2009 - 2013 se bashku me PD. Olldashi u premtoi me shume vemendje dhe garanci per fitoren e PD ne sfiden me te ardhshme duke thene se do te jete nje opozite e forte ndersa nuk munguan edhe kritika ndaj PS
©Corovoda On Line