Lajmi i Javes: Corovode: Prezantohet Nenprefekti i ri i Skraparit. Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Lajmi i Javes: Corovode: Prezantohet Nenprefekti i ri i Skraparit. Video

Fatjon Kaloci
28.10.13
Ne lajmin kryesor te javes qe lam pas i referohemi te premtes 25 tetor 2013. Keshtu ne mjediset e Keshillit te Rrethit Skrapar, u prezantua Nenprefekti i Ri i Skraparit. Ai do te jete Fatos Hasanaj. Hasanaj eshte nje nder emrat e njohur ne lokalitet njeheresh Kryetar i Partise Socialiste Skrapar. Ne mbledhjen e rastit moren pjese edhe Prefekti i Sapozgjedhur i Qarkut Selfo Kapllani. Ne Ceremonine ne fjale mori pjese edhe Deputeti i Qarkut Fidel Ylli i cili nder te tjera ne fjalen e tij theksoi rendesine per ta shnderruar ndasine politike te thelle qe gjen ne Skrapar mes njerezve ne nje rruge bashkepunimi si dhe i dha nje rendesi projekteve te pritshme per Corovoden mes te cilave edhe ai i Qendres se Qytetit. Corovoda On Line solli me heret nje sekuence te shkurter filmike qe jua ripropozojme nga keto caste.
©Corovoda On Line