Corovode. Green Day Per nje Shqiperi te Paster. Edhe ekipi i ISSH Skrapar perkrahu inisiativen **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Corovode. Green Day Per nje Shqiperi te Paster. Edhe ekipi i ISSH Skrapar perkrahu inisiativen

Fatjon Kaloci
25.11.13
Ky 22 nentor 2013 sikunder ne gjithe Shqiperine edhe ne Corovode gjeti perkrahjen. Ndonse ne manifeste te tilla vullnetare komuniteti i vogel i Corovodes shfaqet "gjykues" stafi i Agjensise Lokale te Sigurimeve Shoqerore Skrapar te premten ne oren 11:00 iu bashkengjit inisiatives kombetare te Green Day duke pastruar ne disa nder zonat ku kryhet tregu i madh i se shtunes me Corovode. Kjo nisme u pershendet edhe nga organizatoret e Green Day qe ne rrjetin social te tyre ne mes mijera klikimesh te asaj dite postuan edhe informacionin per Corovoden duke shkruar kete shenim:

  • Falenderojme edhe stafin e I.S.SH Skrapar qe iu bashkua kesaj nisme ne qytetin e Corovodes ne oren 11:00.
    Let's go Green! (FOTO 2)
Ne imazhin kryesor pjese nga ky aktivitet ne Corovode. ALSSH behet keshtu nje prej promotoreve te berjes se nje qyteti me te paster.
© Corovoda On Line