Ne klip edhe pak Skrapar. Videoklipi i fundit i Ylli Bakes. Kolazhi. Edhe 2 protagonistet tane VIDEO **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Ne klip edhe pak Skrapar. Videoklipi i fundit i Ylli Bakes. Kolazhi. Edhe 2 protagonistet tane VIDEO

Fatjon Kaloci
18.11.13
Publikimi me i fundit i nje videoklipi muzikor te MAX Production, te kengetarit te muzikes popullore dhe turbo folk Ylli Baka pati edhe nje vecanti pertej dates se publikimit online kete te hene 18 nentor 2013. I konceptuar si kolazh ne videoklip mes minutes 2:35 dhe 3:40 protagoniste ne videoklip jane edhe Eraldo dhe Arjola Musabelliu qe si moter e vella ne jeten reale tani me jane imazhe publike ne promo te ndryshme shqipetare. Kujtojme se Eraldo Musabelliu nje vit me pare ishte fituesi i edicionit te 3te Personaliteti 2012 i Skraparit nje Sondazh i pervitshem realizuar nga Corovoda On Line ndersa e motra Arjola kete vit ishte pjese e nje udhetimi televiziv ne formatin "X Factor Albania". Corovoda On Line ne bashkengjitje sjell edhe videon ne fjale.

©Corovoda On Line