Rrihet serisht Skrapari. Perfundon java e 7te. Gramozi - Skrapari 2 - 1 Ja rezultatet e plota **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Rrihet serisht Skrapari. Perfundon java e 7te. Gramozi - Skrapari 2 - 1 Ja rezultatet e plota

Fatjon Kaloci
10.11.13
U luajten kete te diele 10 nentor 2013 ndeshjet e vlefshme per Javen e 7te te Kategorise se Dyte Grupi B. Ekipi yne vendas vazhdon performancen me negative te pranise ne ndonje kompeticion ne historik kur rregjistrohet humbja e e 7te radhazi. Keshtu Gramozi fitoi 2:1 ndaj Skraparit. Ndersa ekipi yne vazhdon te jete me 0 pike, java e tete do te sjell takimin Tepelena - Skrapar. Por ne ndeshjet e sotme u moren keto rezultate:
Gramozi - Skrapari 2:1
Bilisht - Gramshi 4:1
Memaliaj - Naftetari 0:2
Tepelena - Delvina 3:1
Permeti - Sopoti 0:0
Orikumi - Kelcyra 2:1

Ne fund te javes se 7te Sopoti kryeson me 19 pike ndersa Skrapari mbyll klasifikimin me zero.
©Corovoda On Line