VIDEO Formati "Dancing with the Stars" me valle nga Skrapari Kastro Zizo & Lori **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

VIDEO Formati "Dancing with the Stars" me valle nga Skrapari Kastro Zizo & Lori

Fatjon Kaloci
27.11.13
Ne ekranet e se henes se vone se 25 nentorit 2013 ne nje prej formateve qe trasmetohet cdo te hene ne Vizion Plus "Dancing with the Stars" nje prej te kercimeve qe ishte zgjedhur per te garuar per nje prej dueteve ishte nen kengen e Dule Malindi duke sjelle pak Skrapar ne te. Ne fakt te 11 ciftet pjesemarrese garuan me muziken tradicionale shqipetare ku cifti i Kastro Zizo dhe balerines Lori erdhi pikerisht me nje Valle nga Skrapari. Menjehere pas debutimit te shumta ishin statuset sociale ne facebook ku per shume prej tyre ishte bukur te degjoje kengen skraparase por jo menyren sesi u kercue ndersa te tjere e pelqyen kete performance. Madje dhe ne juri kenga e kenduar nga Dule Malindi, per Alfred Kacinarin dhe Iva Tico kishte me shume afri me tingujt e Lushnjes sesa te Skraparit por gjithesesi kjo performance u pelqye shume. Corovoda On Line e risjell kete moment permes videos ne fjale.
©Corovoda On Line