Corovode: Nje shtetas humb jeten ndersa udhetonte si pasagjer. Ngjarja mengjesin e se henes 16 dhjetor **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Corovode: Nje shtetas humb jeten ndersa udhetonte si pasagjer. Ngjarja mengjesin e se henes 16 dhjetor

Fatjon Kaloci
16.12.13
Sipas nje raportimi nje shtetas ka humbur jeten por nuk behen te qarta rrethanat e vdekjes se tij. Shtetasi qe sipas raportit thuhet se eshte 65 vjec u identifikua me inicialet V.Sh.  ka qene duke udhetuar me nje mjet trasporti udhetaresh tip mikrobuz qe vinte nga Zona e Gjerbesit drejt Corovodes. Pak pas ore 10:30 trupi i shtetasit ne fjale u ndodh ne Spitalin e Corovodes  ndersa u mesua se shtetasi kishte humbur jeten. Nuk dihen shkaqet ndersa policia po investigon mbi rastin. Paraprakisht dyshimet e para flasin per nje semundje te mundshme kardiake qe ka pesuar 65 vjecari gjate udhetimit Gjerbes - Corovode
©Corovoda On Line