Futboll: Skrapari peson humbjen e radhes ne shtepi. Bilisht Sport bombardon Skraparin **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Futboll: Skrapari peson humbjen e radhes ne shtepi. Bilisht Sport bombardon Skraparin

Fatjon Kaloci
1.12.13
Ka perfunduar 1 - 4 ndeshja Skrapari - Bilisht Sport. Takimi i vlefshem per javen 10 te Kategorise se Dyte u luajt sot ne Corovode ne rreth oren 13:30 te kesaj te diele 1 dhjetor 2013. Me rezultatin e sotem Bilisht Sport ngjitet ne vendin e trete ndersa Skrapari ruan vetem vendin e fundit qe prej fillimit te kampionatit per 10 jave rresht. Po sot u luajten edhe keto takime me rezultatet perkatese:
Delvina 0 : 0 Naftetari
Orikumi 0 : 1 Tepelena
Gramozi 2 : 0 Permeti
Sopoti 4 : 0 Memaliaj
Skrapari 1 : 4 Bilisht Sport
Kelcyra 2 : 3 Gramshi

Ne fund te javes se 10te kryeson klasifikimin me vetem nje pike larg vendit te dyte Sopoti ndersa ne vendin e dyte Naftetari me 24 pike.
Javen e ardhshme Skrapari udheton per takimin Memaliaj - Skrapari
©Corovoda On Line