Ndryshimet ne Administrate: Artan Llango zgjidhet drejtuesi i ri i OSSH Skrapar **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Ndryshimet ne Administrate: Artan Llango zgjidhet drejtuesi i ri i OSSH Skrapar

Fatjon Kaloci
2.12.13
Nje tjeter ndryshim i pritshem i se henes 2 dhjetor 2013 ishte ai i pak pas ores 10:00 ndersa u prezantua zyrtarisht edhe Artan Llango si drejtuesi i ri i O.S.SH. thene ndryshe ndermarrjes se Elektrikut ne Skrapar Jozyrtarisht u mesua se ne ceremonine e prezantimit ishte edhe kreu rajonal i qarkut te ketij institucioni. Po ashtu edhe nje tjeter ndryshim ndodhi ne entin ne fjale ndersa u emerua edhe kreu i ri i OST F.Buzali. Keto ishin ndryshime te pritshme prej kohesh ndersa Corovoda tashme numeron shume pak drejtues te rinj institucionesh apo entesh qe  perflitet prej muajsh per emrat te tjere drejtuesish te pritshem.
© Corovoda On Line