Naftetari gjunjezon Skraparin. Luhet ndeshja e pare e sezonit 2014. Naftetari 5 - Skrapari 1 **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Naftetari gjunjezon Skraparin. Luhet ndeshja e pare e sezonit 2014. Naftetari 5 - Skrapari 1

Fatjon Kaloci
23.2.14
Pas golit te trete te vendasve Skrapari gjen rrjeten pas shume javesh pritjesh. Por kjo nuk mjaftoi. Keshtu ne takimin qe u luajt sot e diele 23  shkurt 2014 ne Kucove mes Naftetarit dhe Skraparit vendasit arriten te shenojne plot 5 here duke mbyllur 5 - 1 krejtesisht takimin. Ne fund te kesaj jave te pare Skrapari vazhdon prej javesh tashme te dergjet ne fund te tabeles se klasifikimit.
©Corovoda On Line