Ngjarja: Vetvaret nje 73 vjecar ne fshatin Grepcke te Skraparit. Ngjarja diten e pare te prillit 2014 **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Ngjarja: Vetvaret nje 73 vjecar ne fshatin Grepcke te Skraparit. Ngjarja diten e pare te prillit 2014

Fatjon Kaloci
2.4.14
Sikunderse ju informuam ne postimet e djeshme ne rrjetin tone social ne facebook nje ngjarje ndodhi dje ne nje fshat pjese e Komunes Qender ne Skrapar. Sipas raporteve te para nje 73 vjecar me inicialet H.A. i dha fund jetes duke u vetvarur. Besohet se ngjarja mund te kete ndodhur rreth ores 14:00  - 14:30 ndersa i moshuari ishte larguar ne nje distance prej afro 70 metra larg mjediseve te shtepise. Ende nuk ka nje arsye te sakte por besohet se ngarkesa psikologjike dhe depresive mund te kene qene shkak per ndermarrjen e ketij aktit te fundit. Trupi i varur u gjet nga te aferm ne nje lokalitet te quajtur "Ara e Muhametit" ne Grepcke.
©Corovoda Online