Adriatik Zotkaj: - Turp! Taulant Ballen e kam mikun me te mire ne PS! Ja Fotot **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Adriatik Zotkaj: - Turp! Taulant Ballen e kam mikun me te mire ne PS! Ja Fotot

Fatjon Kaloci
8.6.14
Pas nje scoop-i mediatik te shperndare pa asnje te vertete lidhur me nje pseudo sherr mes Taulan Balles dhe Kryetarit te Bashkise Polican Adriatik Zotkaj, ka qene ky i fundit qe i ka kthyer nje pergjigje mese te qarte. Kete heret permes disa fotosh te bera kete te diele 8 qershor 2014. Thashethemi lindi i sajisur mesa duket vetem pak dite pasi u mesua se Zotkaj mund te kerkoj kandidim ne Vendoret e ardhshme. Ne 2 foto Adriatik Zotkaj dhe Taulant Balla u shfaqen prane njeri tjetrit ne nje mjedis shoqeror ne nje bar. Ndersa me heret ne rrjetin social Zotkaj do te shkruante:


Me heret sipas disa lajmeve te shperndara pa burime u tha per nje histori zenke me grushta mes Zotkaj dhe Balla gjate nje takimi ne Berat, por mesa duket asgje nuk eshte e vertet dhe fotot e sotme e tregojne me se mire kete.
©Corovoda Online