Edi Rama via Facebook: Kanionet e Skraparit Magjia e Natyres... vetem pak ore nga Tirana **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Edi Rama via Facebook: Kanionet e Skraparit Magjia e Natyres... vetem pak ore nga Tirana

Fatjon Kaloci
22.6.14
Permes rrjetit social Facebook Kryeministri i Shqiperise ende nuk eshte shkeputur nga vizita mbreselenese ne Skrapar. I mahnitur nga Kanionet e Skraparit te konsideruara nder me te bukurat ne Europen Juglindore, Rama ka postuar ne oren 20:00 nje seri prej 14 fotosh nga rafting i bere nje dite me pare te premte 21 qershor 2014 nen shoqerine e disa eksponenteve te larte te politikes:
"Albumi ekskluziv i një udhëtimi fantastik në dejet e një skulpture milionavjeçare të natyrës shqiptare. E paharrueshme dhe e përsëritshme lehtësisht pak orë larg Tiranës!" - shkruhet keshtu nen pershkrimin e albumit fotografik

©Corovoda Online