Foto: Ambasadori Amerikan Arvizu dhe Kreu i parlamentit Ilir Meta ne Corovode per Rafting **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Foto: Ambasadori Amerikan Arvizu dhe Kreu i parlamentit Ilir Meta ne Corovode per Rafting

Fatjon Kaloci
7.6.14
Pas nje sere postimesh mbi viziten e vecante te fundjaves te Ambasadorit Amerikan Alexander Arvizu ne Corovode, Corovoda Online poston disa nder imazhet e guides ne Kanionin e Lumit Osum. Ambasadori Amerikan u shoqerua ne kete takim nga Kreu i Parlamentit Ilir Meta ndersa edhe emri i njohur i ekranit Ardit Gjebrea u ndodh per te dyten here ne Corovode se bashku me bashkeshorten. Corovoda Online poston ne vijim disa prej imazheve

©Corovoda Online