Ilir Meta "hyn" ne apartament. 2XL ne Vizion Plus: ...e qerasem me Qershi Skrapari **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Ilir Meta "hyn" ne apartament. 2XL ne Vizion Plus: ...e qerasem me Qershi Skrapari

Fatjon Kaloci
9.6.14
Ndersa ekranet televizive po fillojne sezonin veror, mbremja e se dieles 8 qershor 2014 ne Vizion Plus ishte edhe me puntaten e fundit te Show humoristik "Apartamenti 2XL" Ndersa per cdo te diele ne mbremje aktoret e Apartamentit kendonin nje refren ne fund te programit ku ftonin kete here Ilir Meten. Ky i fundit ju pergjigj pozitivisht fteses se Vizion Plus. Disa ore perpara trasmetimit te shfaqejes ne ekran, ne faqen zyrtare ne Facebook autoret e programit njoftuan pranine e tij dhe per me teper shkruajten ne status: ".... Ai na respektoi me viziten e tij, ne e qerasem me qershi Skrapari...!"
Formati Apartamenti 2xl po thuajse ne cdo sezon i dedikohet me nje kenge humoristike nje prej eksponenteve me te medhenj te politikes shqipetare. Me heret ne kete format kane qene edhe Fatos Nano dhe me pas Sali Berisha.

©Corovoda Online