Polican: Rrahin rendshem 60 vjecarin. Pranga ne flagrance 2 te rinjve. Ngjarja per motive te dobta **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Polican: Rrahin rendshem 60 vjecarin. Pranga ne flagrance 2 te rinjve. Ngjarja per motive te dobta

Fatjon Kaloci
12.6.14
Sipas nje raporti te mehershem nje ngjarje u rregjistrua diten e hene me 9 qershor ne Polican. Sipas raporteve dy te rinj 23 dhe 26 vjecar rrahen dhe goditen me sende te forta nje shtetas me inicialet R.K. rreth 60 vjec banues ne Polican. Ngjarja ka ndodhur per motive te dobta thuhet ne njoftim ndersa inicialet e dy te rinjve jane Sh.B. dhe A.B. te dy banues ne Polican. Sipas bluve prangat iu vendosen menjehere te dy te rinjve ndersa 60 vjecari rezultoi i plagosur rende.

©Corovoda Online