Skrapar - Aksidenti: Radesh Makina del nga rruga I riu ne nen demtime te lehta **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Skrapar - Aksidenti: Radesh Makina del nga rruga I riu ne nen demtime te lehta

Fatjon Kaloci
22.6.14
Ne oret e mbremjes se te dieles 22 qershor 2014 nje i ri banor ne fshatin Radesh, Skrapar pesoi demtime te ndryshme pas nje aksidenti me mjetin e tij por fatmiresisht ne gjendje jo me ndikim per shendetin. Ne oret e vona te mbremjes i riu u paraqit prane spitalit Corovode per kurim me te specifikuar. Sipas deshmitareve makina e te riut kishte bere mbrapa ne nje segment rugor duke u rrezuar e ndaluar neper pemet e nje hullie qe ishte poshte rruges. Raportet theksojne se demtimet jane te lehta ndersa ngjarja eshte ne zhvillim edhe ne kete cast kur ne Corovoda Online raporton Ora 22:00
©Corovoda Online