Skrapar: Procedim nje 56 vjecari mbi nje ngjarje te raportuar ne Gostencke **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Skrapar: Procedim nje 56 vjecari mbi nje ngjarje te raportuar ne Gostencke

Fatjon Kaloci
8.6.14
Me heret dy dite me pare e enjte datë 05.06.2014, ne raportet e uniformave blu mesohet se nga Komisariati i Skraparit nisi procedimi penal në gjendje të lirë për nje shtetas me inicialet D.J., Shtetasi qe eshte banues ne Tirane rreth vjeç 56 po procedohet penalisht ne gjendje te lire pasi dyshohet se më datë 31.05.2014, në Malin e Gostenckës, me vetëgjyqësi, ka bere largimin e mjeteve te firmës “Topi Eki“, me administrator shtetesin A.T., vjeç 53, banues në Sheq i Madh, Fier. Sipas bluve te Skraparit kemi te bejme me nje veper te permbajtur ne Nenin 277 te Kodit Penal.
©Corovoda Online