Video: Spikierja e Ora News pranon Origjinen nga Skrapari. Aventura ne Kanione ne formatin e mengjesit **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Video: Spikierja e Ora News pranon Origjinen nga Skrapari. Aventura ne Kanione ne formatin e mengjesit

Fatjon Kaloci
24.6.14
Një ditë më parë në ekranin e kanalit informativ Ora News ne formatin "Mëngjes Ekspress" iu rezervua një hapësirë për më shumë se 20 minuta së ftuarës në studio Blerina Ago e Albania Rafting. Më shumë se energjike Blerina Ago tregoi rreth aventurës mbi Kanionet e Osumit por për "personalitetet VIP". Madje në një pjesë të formatit edhe spikierja Eva Idrizllari pranoi origjinën e saj nga kjo zonë. Në emisionin e mëngjesit u fol për promovimin e Kanioneve edhe përmes të ftuarvë VIP të muajve më të fundit si Ambasadori Amerikan Alexandër Arvizu, Kryetari i Parlamentit Ilir Meta dhe Kryeministrit Edi Rama.
Corovoda Online ju fton ta rishikoni edhe njehere videon ne bashkëngjitje.

©Corovoda Online