FOTO: Karambolohen 2 mjete ne afërsi te Bogovës. Nuk pati të lenduar. Demet Materiale **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

FOTO: Karambolohen 2 mjete ne afërsi te Bogovës. Nuk pati të lenduar. Demet Materiale

Fatjon Kaloci
30.7.14
Një raport anonim në orët e para të mëngjesit sinjalizoi Corovoda Online për një aksident që ndodhi sot e mërkurë 30 korrik 2014 në afërsi të Bogovës. Lajmi më pas u konfirmua fatmirësisht nuk kishte lëndime serioze. Një mjet i tipit Fuoristradë u dëmtua më teper ndërsa u karambolua me një mjet të tipit Mercedez. Imazhi Eksluziv vjen pak minuta pas ndodhjes së aksidentit ndërsa në plan shfaqet mjeti tip Fuoristrade i cili pësoi më tepër dëme në pjesën e përparme të tij. Goditja e fortë mundi të shmang dëmtimet ne njerëz kjo falë edhe aktivizimit të sistemit Airbag. Rruga nacionale Poliçan - Çorovodë në periudhën e Gushtit ka flukse më të larta qarkullimesh. Të familjarizuar me rrugën shpesh herë drejtues të mjeteve nuk vendosin rripat e sigurimit. Corovoda Online sensibilizon përdorimin e rripave të sigurimit për një qarkullim sa më sigurtë.
©Corovoda Online