Skrapar: Aksident mes dy mjeteve. Një i lënduar lehtë. Dëmet më së shumti materiale **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Skrapar: Aksident mes dy mjeteve. Një i lënduar lehtë. Dëmet më së shumti materiale

Fatjon Kaloci
2.7.14
Një aksident u rregjistrua rreth orës 15:25 të kësaj të mërkure 2 korrik 2014. Aksidenti u lokalizua afro 80 metra larg Urës së Jaupasit, një lokalitet i vogël ky i fundit i Skraparit. Dy mjete të dyja të tipit Mercedes Benz u përfshinë në këtë ngjarje ndërsa si pasojë e mos - hapjes së kahut u tha paraprakisht një prej mjeteve u dëmtua më shumë kryesisht në pjesën e përparme në të dyja krahët pasi u përplas edhe me murin anësor. Një 32 vjeçar drejtues i mjetit mbeti i dëmtuar lehtë si pasojë e përplasjes ndërsa nuk pati dëme të tjera veçse atyre fizike në mjete.
©Corovoda Online