Skrapar: 4x4 në 4 tetor 2014 në Çorovodë. Mbi 20 makina rally nëpër rrugët e Skraparit **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Skrapar: 4x4 në 4 tetor 2014 në Çorovodë. Mbi 20 makina rally nëpër rrugët e Skraparit

Fatjon Kaloci
19.9.14
Sipas një komunikimi elektronik me corovoda online një organizëm sportiv italian do të zbarkoj në 4 tetor 2014 në Çorovodë ndërsa më shumë se 20 mjete të tipit fuoristradë do të gumëzhojnë nëpër rrugët e Skraparit. Më shumë se 50 turistë të apasionuar të natyrës së kënaqësisë që dinë të falin "4x4" do të jenë edhe në Çorovodë për disa orë ndërsa në axhendën që ende nuk është zyrtarizuar janë planifikuar edhe disa takime. Skrapari mund të jetë një mundësi e mirë e festivaleve të sportit të rally favorizuar kjo nga terreni kodrinoro - malor. Corovoda Online do të jap detaje nga axhenda ditëve në vijim.
©Corovoda Online