Çepan, Skrapar: Konfliktohen dy shtetas për pronën. Grindja mes dy vëllezërve **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Çepan, Skrapar: Konfliktohen dy shtetas për pronën. Grindja mes dy vëllezërve

Fatjon Kaloci
21.2.15
Pasditen e së shtunës 21 shkurt 2015 dy shtetas u konfliktuan në përgjakje mes njëri - tjetrit pas një konflikti për pronën A.D. dhe H.D. të dy vëllezër me banim në Komunën Çepan Skrapar u konfliktuan mes njëri tjetrit ndërsa pasditen e vonë njëri prej tyre shtetasi H.D. rreth 72 vjeç u trasportua për trasportit ajëror për në Tiranë për mjekim më të specializuar pasi gjendja e tij ishte më e rëndë.
©corovoda online / Imazhi via Google Earth