PD mblidhet: Pollo, Spaho, Kadilli dhe Maliqi më herët në Çorovodë **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

PD mblidhet: Pollo, Spaho, Kadilli dhe Maliqi më herët në Çorovodë

Fatjon Kaloci
26.10.15
Rreth mesditës së të hënës 26 tetor 2015 një takim me simpatizantë dhe drejtues politik në strukturat e Partisë Demokratike në Skrapar u organizua në Çorovodë. Ishte vetë Genc Pollo i cili përmes një postimi në Twitter me imazhet e kohës së qëndrimit pranë Bar Verori  në Çorovodë njoftoi "mediatikisht" takimin. Më pas një mbledhje në nivel më të strukturuar u zhvillua. Të pranishëm në takim edhe Edmond Spaho, Lefter Maliqi, F.Kadilli.Nuk ka detaje mbi takimet por jozyrtarisht situata dhe zhvillimet e reja ne Pd jane në fokus
©Corovoda Online