UPDATE: Skrapar: Gjen Vdekjen një Shtetas. Ngjarja pasditen e së shtunës. **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

UPDATE: Skrapar: Gjen Vdekjen një Shtetas. Ngjarja pasditen e së shtunës.

Fatjon Kaloci
14.11.15
Një zhvillim i fundit lokal. Sipas burimeve të Corovoda Online një shtetas ka gjetur vdekjen këtë të shtunë 14 nëntor 2015 në Skrapar. Ngjarja u mësua pak pas orës 18:00 Jemi në pritje të informacioneve. Paraprakisht thuhet se shtetasi që ka humbur jetën mund të jetë nga fshati Mollas, pjesë e Njësisë Administrative Komuna Qëndër Skrapar.
UPDATE: Ora 18:20
Një raport jozyrtar citon se një person ka gjetur vdekjen si pasojë e konsumimit të një lënde Fostoksine
UPDATE: Ora 18:30
Shtetasi është i gjinisë mashkull në moshë të re thuhet paraprakisht ka humbur jetën
UPDATE: 21:20
Identifikohet i riu që humbi jetën pas përdorimit të lëndës fostoksinë. Bëhet fjalë për një 23 vjeçar me inicialet Bejdo M.
UPDATE: E DIELË 13:30
Konfirmohet zyrtarisht ngjarja sipas komunikimit zyrtar Më datë 14.11.2015, rreth orës 16.45, në fshatin Mollas në banesë, në kushtet e tronditjes psikike, është vet helmuar me fotoksinë shtetasi B.M, vjeç 23, i cili vdiq në spital. Materialet i kaluan Prokurorisë, për vlerësim thuhet në raport
©Corovoda Online /