Skrapar - Zbulohen mbi 3 000 rrënjë Cannabis Sativa Ngjarja në fshatin Grevë **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Skrapar - Zbulohen mbi 3 000 rrënjë Cannabis Sativa Ngjarja në fshatin Grevë

Fatjon Kaloci
24.7.16
Gjatë mesjavës që lamë pas, në 19 korrik 2016 Policia e Skraparit zbuloi mbi 3 000 rrënjë Cannabis Sativa të mbjellë në një zonë malore. Sipas lajmit, Në fshatin Grevë, në vendin e quajtur Arra e Madhe, u zbuluan 3 117 bimë narkotike të llojit Cannabis Sativa. Bimët u asgjësuan përmes diegies. Në njoftimin zyrtar thuhet se Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.
Corovoda Online / Imazh me karakter Ilustrativ