Grevë, Skrapar - Policia zbulon një parcelë me 4 840 rrënjë bime narkotike **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Grevë, Skrapar - Policia zbulon një parcelë me 4 840 rrënjë bime narkotike

Fatjon Kaloci
1.9.16

Një tjetër parcelë me bimë narkotike të llojit Kanabis Sativa u asgjesua nga uniformat blu. Sipas lajmit zyrtar në fshatin Grevë, Skrapar, në një sipërfaqe të pyllëzuar janë gjetur dhe asgjësuar me anë të djegies 4 840  rrënjë  bimë  narkotike të  dyshuara Cannabis Sattiva. Policia sqaron se po vijon puna për dokumentimin e plotë të kësaj ngjarje dhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrues