Në kërkim një 26 vjeçar nga Poliçani - Blutë e Tiranës në përpjekjen për kapjen e autorit **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Në kërkim një 26 vjeçar nga Poliçani - Blutë e Tiranës në përpjekjen për kapjen e autorit

Fatjon Kaloci
20.11.16
Në një njoftim zyrtar për shtyp të Policisë forcat e Komisariati i Policisë Nr. 4 në Tiranë një ditë më parë i kanë referuar Prokurorisë së rrethit gjyqsor Tiranë materialet për një 26 vjeçar banues në Poliçan Skrapar pasi sipas tyre i riu dyshohet se në rrugën 5 Maji në një godinë pranë disa magazinave me mjetin e tij është larguar menjëherë nga vendngjarja pasi plagosi me dashje një 28 vjeçar nga Kamza i cili ndodhet në gjendje të rëndë shëndetsore. Sipas policisë po punohet për kapjen e autorit përfundon njoftimi zyrtar i policisë për veprën që përkon ndesh me Nenet 89 dhe 273 të Kodit Penal.
Corovoda Online