Sharovë - Skrapar : Arrestohet një 61 vjeçar. Shtetasi u ndalua në kushte flagrance **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Sharovë - Skrapar : Arrestohet një 61 vjeçar. Shtetasi u ndalua në kushte flagrance

Fatjon Kaloci
4.12.16
Një shtetas 61 vjeçar u ndalua një ditë më parë në Skrapar. Sipas burimeve shtetasi 61 vjeçar me inicialet L.C. banues në Sharovë, Skrapar u arrestua në kushte flagrance të shtunën 3 dhjetor 2016. Sipas burimeve policore shtetasi në banesën e tij u ndalua duke ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gruas së tij një 58 vjeçare me inicialet L.C. Vepra është rregjistruar si rënie ndesh me Kodin Penal përkatësisht Nenit 130/a.
Corovoda Online / Burimi Zyrtar