Zgjidhja e një misteri - Përparim Zaimi **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Zgjidhja e një misteri - Përparim Zaimi

Fatjon Kaloci
24.9.17
Mistika, legjendat dhe realitete të mistershme. Libërthi i vogël me autor Përparim Zaimi bën një kalim magjepsës mbi të pathënat dhe misteret e Universit në Tomorr, vendin e Perëndive. Ai është libërth i vogël por që ndez këndvështrime. Është botim i vitit 2010 dhe ka si shtëpi botuese "Globus R"
Corovoda Online