Sport - Delvina "rreh" Skraparin me rezultatin e thellë - Ja rezultatet e ndeshjeve të luajtura sot në K2/B **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Sport - Delvina "rreh" Skraparin me rezultatin e thellë - Ja rezultatet e ndeshjeve të luajtura sot në K2/B

Fatjon Kaloci
17.12.17
Janë luajtur sot, e dielë 17 dhjetor 2017 takimet e javës së 12të të Kategorisë së Dytë në Grupin B. Takimi që u mbyll para pak minutash  përfundoi me rezultatin e thellë 7:1 duke pësuar kështu një tjetër humbje që e mban Skraparin në fund të tabelës së klasifikimit.
Po sot, duke përjashtuar Albpetrol që kishte pushim, u luajtën edhe takimet e tjera që dhanë këto në grupin tonë, ndeshje të cilat dhanë këto rezultate:
Elbasani - Memaliaj     ( 4 - 1 )
Delvina - Skrapari        ( 7 - 1 )
Oriku - Përmeti            ( 2 - 0 )
Domozdova - Butrinti ( 0 - 2 )
Gramozi - Maliqi          ( 1 - 3 )
Devolli - Tepelena        ( 1 - 0 )
Tabela e klasifikimit kryesohet nga Elbasani, Albpetrol, Oriku dhe Butrinti, ndërsa në fund të tabelës, Përmeti dhe Memaliaj me 6 pikë, Gramozi 5 dhe Skrapari 4 pikë.
© Corovoda Online