Çorovodë - Një vjedhje rregjistrohet në një lokal të premten 20 Prill 2018 **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Çorovodë - Një vjedhje rregjistrohet në një lokal të premten 20 Prill 2018

Fatjon Kaloci
22.4.18
Në Çorovodë, një vjedhje u rregjistrua të premten më datë 20.04.2018. Një shumë e vogël lekësh dhe një televizor u vodhën. Sipas policisë, në një komunikim zyrtar të saj gjatë natës, në Çorovodë, kanë vjedhur lokalin e shtetasit G.LL vjeç 53 banues në Çorovodë, ku kanë marrë një televizor . Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat.
©Corovoda Online