51 vjeçari pësoi disa fraktura - Sharovë - Aksidentohet një punonjës i gazsjellësit - Shtetasi jashtë rrezikut **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

51 vjeçari pësoi disa fraktura - Sharovë - Aksidentohet një punonjës i gazsjellësit - Shtetasi jashtë rrezikut

Fatjon Kaloci
17.9.18
 Imazh Ilustrativ - Pamje nga Corovoda ©Corovoda Online - shtator 2018
Një shtetas 51 vjeçar u pësoi një frakturë gjatë punës të dielën e 16 Shtatorit 2018. Ngjarja ndodhi në Sharovë, një lokalitet i afërt me Çorovodën, ndërsa 51 vjeçari me inicialet A.B. punonte për një kompani kontraktuale të gazsjellësit. Sipas burimeve të policisë, shtetasi ishte duke punuar dhe ndërsa po vendoste një pompë u aksidentua në gjymtyrën e poshtme duke pësuar fraktura. Policia tha paraprakisht se gjendja e 51 vjeçarit pas transportit për në Spital ishte jashtë rrezikut, ndërsa Policia do të vijonte punën për zbardhjen e rrethanave të qarta të aksidentit. Informacioni zyrtar.
© Corovoda Online