TV: Çifti nga Skrapari i ftuar në Talk Show e njohur shqiptar - Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

TV: Çifti nga Skrapari i ftuar në Talk Show e njohur shqiptar - Video

Fatjon Kaloci
1.12.18
Stili i veçantë i paraqitjes së tyre, mënyra e shfaqjes së profesionit të tyre të veçantë dhe suksesi që kanë patur në karrierën e tyre i solli ata pasditen e 27 Nëntorit 2018 në një prej formateve televizive më të njohura të llojit Talk Show. Më herët, në formatin Rudina në Tv Klan, të ftuar ishin Xhimi Beqiri dhe Klodiana Ismaili të dy nga Skrapari që treguan mbi suksesin e punës së tyre, njohjen dhe lidhjen e tyre si dhe padyshim për familjen e tyre të vogël. Një video e publikuar në rrjet jep të plotë pjesën e intervistës së tyre në formatin televiziv të çdo mbrëmjeje në Tv Klan. ©Corovoda Online / Video Kredit TV Klan