• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Drejt ekipit te Interit? Ziko ose Dunga ne listen e surprizave

Presidenti i klubit zikalter te Interit, Massimo Moratti javen e ardhshme do te duhet te zbuloj surprizat. Ne listen per krykomandantin e Interit te fushes se gjelber radhiten edhe emrat e Ziko apo edhe Dunga. Nje tjeter emer qe lakohet ne shtupin sportiv italian eshte ai i ish lojtarit Mihajlovic por nje media tjeter italiane thote se ky i fundit do te shkoj tek Fiorentina. Fillimisht u tha se Marcelo Bielsa ish traineri i Kilit dhe Argjentines do te ishte ne kete pankine. Por vete Bielsa ne nje deklarate tha se : - U thash Jo per arsye personale, familjare! perfundoi Bielsa. Keshtu javen tjeter pritet te mesohet zyrtarisht emri i favorizuar per te nxjerre faqebardhe, kalterzinjte e Interit. Ju po ndiqni Sport ne Skrapari.net

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA