• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Drejt ekipit te Interit? Ziko ose Dunga ne listen e surprizave

Presidenti i klubit zikalter te Interit, Massimo Moratti javen e ardhshme do te duhet te zbuloj surprizat. Ne listen per krykomandantin e Interit te fushes se gjelber radhiten edhe emrat e Ziko apo edhe Dunga. Nje tjeter emer qe lakohet ne shtupin sportiv italian eshte ai i ish lojtarit Mihajlovic por nje media tjeter italiane thote se ky i fundit do te shkoj tek Fiorentina. Fillimisht u tha se Marcelo Bielsa ish traineri i Kilit dhe Argjentines do te ishte ne kete pankine. Por vete Bielsa ne nje deklarate tha se : - U thash Jo per arsye personale, familjare! perfundoi Bielsa. Keshtu javen tjeter pritet te mesohet zyrtarisht emri i favorizuar per te nxjerre faqebardhe, kalterzinjte e Interit. Ju po ndiqni Sport ne Skrapari.net

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA