• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Lekundje sizmike Termet per pak sekonda ne Corovode

Nje lekundje sizmike tronditi per jo me shume se 3 sekonda Corovoden e kesaj te enjteje 9 qershor 2011. Ndersa ora lokale eshte 18:19 minuta lekundjet u ndjene pak minuta me pare ne oren 18:15 ne oren lokale. Termeti mesa duket ka patur intesititin 4 balle raportojne sherbimet mesdhetare sizmiologjike. Ai eshte ndjere ne zonen Elbasan, Patos dhe Roskovec. Ne Skrapar lekundjet u ndjene si shperhapje sizmike dhe u ndjene per pak sekonda. Epiqendra mendohet te kete qene ne Fier, prane lokalitetit Roskovec. Imazhi ne bashkengjitje i referohet sherbimit sizmiologjik ballkanik. Ju po ndiqni Skrapari.net tashme edhe ne radio

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA