• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Lekundje sizmike Termet per pak sekonda ne Corovode

Nje lekundje sizmike tronditi per jo me shume se 3 sekonda Corovoden e kesaj te enjteje 9 qershor 2011. Ndersa ora lokale eshte 18:19 minuta lekundjet u ndjene pak minuta me pare ne oren 18:15 ne oren lokale. Termeti mesa duket ka patur intesititin 4 balle raportojne sherbimet mesdhetare sizmiologjike. Ai eshte ndjere ne zonen Elbasan, Patos dhe Roskovec. Ne Skrapar lekundjet u ndjene si shperhapje sizmike dhe u ndjene per pak sekonda. Epiqendra mendohet te kete qene ne Fier, prane lokalitetit Roskovec. Imazhi ne bashkengjitje i referohet sherbimit sizmiologjik ballkanik. Ju po ndiqni Skrapari.net tashme edhe ne radio

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA