• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Jo zyrtare: Demontimi ne Pigas, Skrapar: Drejt perfundimit procesi

30-09-2011 Ndonse jo e konfirmuar zyrtarisht raporte cituan se procesi i punes tashme afro 3 vjecare ne Repartin e Pigazit, nje institucion ushtarak i lokalizuar ne pjesen jugore te Corovodes mendohet se po shkon drejt perfundimit te procesit te demontimit. Raporti citon se aktualisht procesi i punes eshte ne tempet e fundit. Me heret gjate punimeve ne kete repart, disa aksidente te ndodhura gjate punimeve ne te paralizuan per disa jave punimet ku nder me te rendet raste nje person vdiq ndersa 3 te tjere u lenduan ne kete fillim vit 2011. Ne kete repart eshte kryer prej kohesh demontimi i materialeve ushtarake te tilla si predha apo materiale te tjera te dala jashte perdorimit. Ne Skrapar, procesi i demontimit ndodh edhe ne Kombinatin Ushtarak te Policanit.
Corovoda On Line (Imazhi Arkiv Reparti Pigaz)

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA