• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Jo zyrtare: Demontimi ne Pigas, Skrapar: Drejt perfundimit procesi

30-09-2011 Ndonse jo e konfirmuar zyrtarisht raporte cituan se procesi i punes tashme afro 3 vjecare ne Repartin e Pigazit, nje institucion ushtarak i lokalizuar ne pjesen jugore te Corovodes mendohet se po shkon drejt perfundimit te procesit te demontimit. Raporti citon se aktualisht procesi i punes eshte ne tempet e fundit. Me heret gjate punimeve ne kete repart, disa aksidente te ndodhura gjate punimeve ne te paralizuan per disa jave punimet ku nder me te rendet raste nje person vdiq ndersa 3 te tjere u lenduan ne kete fillim vit 2011. Ne kete repart eshte kryer prej kohesh demontimi i materialeve ushtarake te tilla si predha apo materiale te tjera te dala jashte perdorimit. Ne Skrapar, procesi i demontimit ndodh edhe ne Kombinatin Ushtarak te Policanit.
Corovoda On Line (Imazhi Arkiv Reparti Pigaz)

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA