• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Promemorie: Corovoda ne 1 vjetorin e ndarjes nga jeta te ish-kryebashkiakut

25-09-2011 Kete te hene 26 shtator 2011 ne promemorie behet 1 vit nga ndarja nga jeta e ish Kryetarit te Bashkise Corovode z.Lefter Lame. Ndersa nje vit me pare pas nje semundje te rende shendetesore do te ndahej nga jeta Lame, do te ishte qytetari i pare ne Corovoden e pas zgjedhjeve lokale 2007 dhe do te mbante kete funksion deri ne 2010. Pas vdekjes, vleresime per figuren dhe personalitetin e tij, do te akordoheshin nga instanca lokale dhe qendrore. Njeheresh nje nder emrat e sipermarrjes private, ai do te ishte edhe nje biznesmen i njohur jo vetem ne Shqiperi. Ndarja e parakohshme nga jeta ne 26 shtator 2010 do te sillte mesazhet e rastit nga strukturat me te larta shteterore ne Shqiperi, si nga Presidenti i Shqiperise, Kryeministri dhe shume qarqe te tjera administrative.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA