• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Spikeri amerikan pas lidhjes satelitore tallet me Motrat Kardashian Ja Video

23-09-2011 Ndersa ishin ftuar ne nje lidhje te drejtperdrejte satelitore me kanalin amerikan Fox 29 Kim Karadashian dhe e motra e saj Kourtney u imituan keq sapo u shkeput lidhja satelitore me ta. Gjithcka ndodhi ne 8 shtator ndersa spikeri Mike Jerrick filloi te qesh dhe te imitoje zerin e motrave ndersa improvizoi edhe stilin e rrobave qe ato mbanin veshur me cepa te ngritur ne pjeset e supeve. Spikerja tjeter Sheinelle Jones u perpoq qe ta permbante kolegun e saj ndersa ishin live por pas pak edhe ajo do te binte ne te qeshura. Vetem pas pak sekondash regjia u kerkoi te beheshin serioz dhe vijuan me programin ndersa gjithcka u ndoq live ne syte e publikut amerikan. Videoja qe Corovoda On Line ju paraqet ne bashkengjitje jep pikerisht keto momente.

Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA