• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Spikeri amerikan pas lidhjes satelitore tallet me Motrat Kardashian Ja Video

23-09-2011 Ndersa ishin ftuar ne nje lidhje te drejtperdrejte satelitore me kanalin amerikan Fox 29 Kim Karadashian dhe e motra e saj Kourtney u imituan keq sapo u shkeput lidhja satelitore me ta. Gjithcka ndodhi ne 8 shtator ndersa spikeri Mike Jerrick filloi te qesh dhe te imitoje zerin e motrave ndersa improvizoi edhe stilin e rrobave qe ato mbanin veshur me cepa te ngritur ne pjeset e supeve. Spikerja tjeter Sheinelle Jones u perpoq qe ta permbante kolegun e saj ndersa ishin live por pas pak edhe ajo do te binte ne te qeshura. Vetem pas pak sekondash regjia u kerkoi te beheshin serioz dhe vijuan me programin ndersa gjithcka u ndoq live ne syte e publikut amerikan. Videoja qe Corovoda On Line ju paraqet ne bashkengjitje jep pikerisht keto momente.

Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA