• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

5,6,7 Perfundojne ndeshjet e Kategorise se Pare, 5 fitore, e 6ta jave 7te takimet Ja rezultatet dhe Klasifikimi

15-10-2011 Skrapari mori nje pike ndersa zhgenjeu tifozet vendas te cilet shpresonin nje fitore. Takimi i luajtur ndah Burrelit ne Corovode perfundoi me rezultatin 0-0 duke bere qe ne 6 jave Skrapari te rregjistroj 4 barazime me gjithe kete te sotmin. Skrapari ngjitet avash avash ne renditje duke u klasifikuar i 10 ne tabelen e 16 ekipeve te Kategorise se Pare. Por sot u luajten edhe takimet e tjera te kategorise perjashtuar takimin Vlora - Iliria takim i cili do te luhet neser e diele 16 tetor per shkak se stadiumi sot ishte per takimin e Flamurtarit te superliges. Ja rezultatet e sotme te 7 takimeve te vlefshme per javen e 6te te Kategorise se Pare:
Skrapari - Burreli 0:0
Beselidhja - Butrinti 1:0
Luftetari - Lushnja 1:0
Kukesi - Gramozi 1:0
Mamurrasi - Gramshi 2:2
Himara - Besa 1:2
Elbasani - Ada 1:0
Pas javes se6te ja Klasifikimi I kategorise se Pare
1. Besëlidhja 13 4 1 1 9-3
2. Luftetari (-1) 12 4 0 1 5-2
3. Kukesi 12 4 0 2 7-4
4. Elbasani (-1) 10 3 1 1 8-5
5. Besa 10 3 1 2 10-8
6. Ada  92318-6
7. Butrinti82224-4
8. Gramshi82228-11
9. Mamurrasi82226-11
10. Skrapari71414-4
11. Gramozi72136-8
12. Burreli72134-8
13. Lushnja61328-5
14. Vlora (-1)62035-6
15. Himara   4 1 1 4 4-6
16. Iliria (-1)   0 0 0 5 4-9

Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA