• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

1 Maji: Krahes tradicionales ne 1 Komune te Skraparit edhe Panair lokal

Te pakten ne nje prej komunave te Skraparit ne daten 1 Maj 2012 krahes Dites se Punetoreve nje dite pushimi per administratat ne nje prej komunave te Skraparit raporte te mbremjes cituan se po planifikohet edhe nje MiniPanair lokal me tradicionalet e prodhimtarise se zones. Keshtu pritet te ndodh te marten ne nje prej Komunave te Skraparit duke ofruar nje dite ndryshe, qe synon te nxjerr ne pah disa prej vlerave lokale skraparase. Raporti nuk vjen nga burime te besueshme dhe per kete arsye Corovoda On Line nuk citon emrin e njesise lokale. Imazhi ne bashkengjitje nuk i referohet kontekstit por eshte element ilustrues.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA