• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Familjet e Deshmoreve te Skraparit. Mbledhje ne vigjilje te 70vjetorit te kesaj Organizate


Rreth ores 10:00 te kesaj te shtune 21 prill 2012, ne mjediset e Qendres Kulturore Riza Cerova ne Corovode Organizata e Familjeve te Deshmoreve te Skraparit kreu takimin e radhes mes dhjetra te pranishmeve. Takimi u krye mbi problematikat e ndryshme, si dhe analizen vjetore te 2011 por prioritet kishte axhenda e pritshme e 5 Majit, qe njeheresh vec Dites se Deshmoreve perkon edhe me 70 vjetorin e themelimit te Organizates se Familjeve te Deshmoreve. Ne takim perfaqesuesi i pushtetit lokal V.H. njeheresh nenkryetar i Bashkise Corovode nder te tjera theksoi edhe ndihmesen e pushtetit lokal ne keto evente si dhe problematika te tjera. Burime per Corovoda On Line mesuan se ne axhenden e pritshme te 5 Majit, nje prej detajeve mund te jete edhe shperndarja e Mesazheve Falenderuese per Anetaret e Kesaj Organizate, si dhe po ne kete dite mund te ideohet nje foto ekspozite me kete rast.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA