• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Kategoria e Pare: Neser Skrapari - Mamurrasi por jo ne Corovode. Skrapari zbret ne 12 pike

Te enjten 26 Prill 2012 Komisioni i Disiplines i FSHF lidhur me mosparaqitjen e Skraparit ne takimin e javes qe lam pas mes Kukesi Skrapari pervec se i dha Kukesit (sipas rregullores) 3 pikeshin ne Tavoline per mosparaqitje te Skraparit, ndeshkoi Skraparin edhe duke i hequr 3 pike nga renditja. Kjo do te thote se Skrapari do te zbres ne takimin e radhes kundrejt Mamurrasit me vetem 12 pike. Skrapari iu rikthye Kampionatit pasi sipas drejtuesve, Mesazhi u morr pas qendrimit per lojera te kompromentuara ne Kategorine e Pare. Do te kete ndryshime ne formacionin baze dhe mendohet se emrat e te rinjve do te debutojne ne takimin e radhes kundrejt Mamurrasit. Takimi i pare mes dy skuadrave brenda ketij sezoni u luajt ne Mamurras, ku te dyja ekipet ne 10 dhjetor 2011 siguruan barazim asokohe ne 1 me 1. Takimi do te luhet neser, e shtune 28 prill 2012 ne oren 16:00
Corovoda On Line - Corovoda On Line do te jete neser me rezultatet ne kohe reale

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA