• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Reparti i Bigazit: Mendohet ne 20 gusht 2012 mbyllja e procesit te demontimit

Ndersa kete te shtune 28 Prill 2012 behet plot nje vit nga aksidenti ne pune gjate demontimit ne Bigaz te 2011 ku nje shtetas A.M mbeti pa jete dhe te pakten 3 te tjere u lenduan ky repart ushtarak ku prej disa vitesh kryhet edhe proces demontimi i materialeve luftarake te dala jashte perdorimit, ne 20 gusht 2012 mund te mbylli perfundimisht procesin e demontimit. Ne 2008 gjate procesit te demontimit u verifikua incidenti i pare ne kete rapart ku gjate demontimit nje pjese e nje predhe ne distance hapi nje zjarr te vogel prane nje kodre prane. Me i fundit incident qe ndodhi prane rrethinave te ketij reparti ishte ai i pak me shume se nje jave me pare ku nje shtetas qe grumbullonte skrap per te siguruar te ardhura per jetesen mbeti pa jete.
Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA